Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych
Nagrody:
Tim Bevan, Eric Fellner, Paul Webster
Brian Grazer, Ridley Scott
Quirin Berg, Max Wiedemann
Scott Rudin, Joel Coen, Ethan Coen
JoAnne Sellar, Paul Thomas Anderson, Daniel Lupi
Quirin Berg, Max Wiedemann, Florian Henckel von Donnersmarck
William Horberg, Walter F. Parkes, Rebecca Yeldham, Marc Forster
Alain Goldman, Olivier Dahan
Kathleen Kennedy, Jon Kilik, Julian Schnabel
William Kong, James Schamus, Ang Lee
Aż poleje się krew
Pokuta
Wschodnie obietnice
Życie na podsłuchu
Nominacja przyznana pośmiertnie.
Michael Clayton
Niczego nie żałuję
Daleko od niej
Elizabeth – Złoty wiek
Juno
To nie jest kraj dla starych ludzi
Wojna Charliego Wilsona
Control
I'm Not There. Gdzie indziej jestem
Diablo Cody
Steven Zaillian
Florian Henckel von Donnersmarck
Tony Gilroy
Shane Meadows
Ronald Harwood
Christopher Hampton
David Benioff
Joel Coen, Ethan Coen
Paul Thomas Anderson
Roger Deakins
Harris Savides
Seamus McGarvey
Oliver Wood
Robert Elswit
Marit Allen
Jacqueline Durran
Alexandra Byrne
Lai Pan
Colleen Atwood
Christopher Rouse
Pietro Scalia
Paul Tothill
John Gilroy
Ethan Coen, Joel Coen
Kirk Francis, Scott Millan, David Parker, Karen Baker Landers, Per Hallberg
Danny Hambrook, Paul Hamblin, Catherine Hodgson, Becki Ponting
Laurent Zeilig, Pascal Villard, Jean-Paul Hurier, Marc Doisne
Peter F. Kurland, Skip Lievsay, Craig Berkey, Greg Orloff
Christopher Scarabosio, Matthew Wood, John Pritchett, Michael Semanick, Tom Johnson
Sarah Greenwood, Katie Spencer
Guy Hendrix Dyas, Richard Roberts
Stuart Craig, Stephenie McMillan
Olivier Raoux
Jack Fisk, Jim Erickson
Jan Archibald, Didier Lavergne
Ivana Primorac
Jenny Shircore
Judi Cooper-Sealy, Jordan Samuel
Michael L. Fink, Bill Westenhofer, Ben Morris, Trevor Wood
Peter Chiang, Charlie Noble, Mattias Lindahl, Joss Williams
Tim Burke, John Richardson, Emma Norton, Chris Shaw
John Knoll, Charles Gibson, Hal T. Hickel, John Frazier
Scott Stokdyk, John Frazier
David Silverman
Sam Bain, Jesse Armstrong, Robert Popper, Becky Martin (Objective Productions)
Morna Ferguson
Chłopiec A
Życie w Cranford
Gavin & Stacey
Peep Show (Objective Productions)
Amy Roberts
Lucinda Wright (Sally Head Productions)
China's Stolen Children
Lucia Zucchetti
Adrian Johnston
Rob Hardy
Donal Woods
Paul Hamblin, Graham Headicar, Andre Schmidt, Peter Brill
Steven Moffat
za odcinek "Blink"
Paul Cowgill
Christopher Gunning
Matt Greenhalgh
Proszę czekać…